Zaterdag/Saturday 27-08-2022

BEST IN SHOW  

Greyhound Ina’s Fashion Deluxe, Cat. 1047, VDH/DWZB G 8292, Teef Kampioensklas, Eig.: I. Koulermou

 

RES. BEST IN SHOW    Bracco Italiano Nestore Savio du Clos Petites Vignes, Cat. 680, NHSB 3100373, Reu Kampioensklas, Eig.: S. Weber

3E BIS   Labrador Retriever Wahnahnish Tosca, Cat. 773, NHSB 3217873, Teef Openklas, Eig.: P. Candel

Koppels

1e Welsh Corgi Pembroke van C. Gebruers
2e Shiba van N. Burgwal
3e Nederlandse Kooikerhondje van A. Straaijer

                                               

 

Jongste Puppy’s

1e Cat. No. 902 Toypoedel Grey’s To Black’s Starfire Scarlett Eig.: F. Mutsaers
2e Cat. No. 523 Siberian Husky Mysterious Moon Highlights of Lunar Heart Eig.: O. de Graaff
3e Cat. No. 69 Schotse Herdershond Korthaar Mabinogion Egwene Eig.: E. Sanders

                                              

 

Puppy’s

1e   Cat. No. 644 Dalmatische Hond Puntinato Ballante Valentine’s Velvet Victory Eig.: S. v.d. Elsen
2e  Cat. No. 560 Chow Chow Black Kindom Chance For Win Eig.: Y. Hoppener
3e Cat. No. 104 Welsh Corgi Cardigan Waggerland Grace Kelly Eig.: R. Dijkhorst-Noij

                                              

 

Beste Veteraan

1e Cat. No. 1025 Afghaanse Windhond Popovs Bustopher Jones NHSB 2909286  Eig. A. Hendriks
2e Cat. No. 409 West Highland White Terrier Mavrodaphne Grand Cru Dolce Con Spirito LOSH 1130997    Eig. A. Monachou
3e Cat. No. 654 Dalmatische Hond Flight In Time Famous Fiona FI 32800/14  Eig. T. Yli-Sassi

                                         

Veteranen met 1 uitmuntend voor het veteranenkampioenschap vindt U HIER in PDF

Jeugdhonden met 1 uitmuntend voor het jeugdkampioenschap vindt U HIER in PDF

Rasgroep 1

1e Cat. Nr. 170 Bouvier des Flandres Nike-Xena v.d. Vanenblikhoeve Eig.: H. Bruintjes-Schaap
2e Cat. Nr. 74 Old English Sheepdog Rock Me Amadeus aus dem Elbe-Urstromtal Eig.: C. Loest
3e 3e Cat. Nr. 93 Shetland Sheepdog Dandlewood End of Story Eig.: J.N. v. Ulsen

                                               

Alle uitslagen in PDF rasgroep 1

Rasgroep 2

1e Cat. Nr. 204 Middenslag Schnauzer, peper en zout Boujan Fizzy Stuff Eig.: P. Boulton
2e Cat. Nr. 300 Newfoundlander Wild Dream Jelängerjelieber Eig.: A. Kortleve
3e Cat. Nr. 291 Mastino Napoletano Thunder Eig.: P. Hermans

                                               

Alle uitslagen in PDF rasgroep 2

Rasgroep 3

1e Cat. Nr. 375 Jack Russell Terrier La Traviata of Free Spirit Eig.: A. Suurmond-Bakx
2e Cat. Nr. 336 Airedale Terrier Into The Future of Malton Eig.: M. Bouma
3e Cat. Nr. 396 Schotse Terrier Lucia’s Dream So Stylish Eig.: B. Smit-Kamerbeek

                                               

Alle uitslagen in PDF rasgroep 3

Rasgroep 4

1e Cat. Nr. 477 Dwergdashond, ruwhaar Hairy Potter Vitoraz Eig.: M.A. Wildeboer
2e Cat. Nr. 446 Dashond, langhaar Ottoline v.d. Hoefstal Eig.: K. Versluis
3e Cat. Nr. 495 Kaninchen Dashond, ruwhaar Chacco Black v. Altsiedlerhof Eig.: G. Mateman

                                               

Alle uitslagen in PDF rasgroep 4

Rasgroep 5

1e Cat. Nr. 528 Siberian Husky Atlanticbreeze Rose Quartz Eig.: B. v. Gorp
2e Cat. Nr. 606 Basenji Faraoland Miss Sensational Eig.: A. Alaerts
3e Cat. Nr. 573 Eurasier Dunblane Million Dollar Baby Eig.: W. Hell-Frijters

                                               

Alle uitslagen in PDF rasgroep 5

Rasgroep 6

1e Cat. Nr. 638 Dalmatische Hond Namara’s In For A Shock Eig.: L. Aben
2e Cat. Nr. 663 Rhodesian Ridgeback Paerdecroon Legendary Looxs Eig.: E. Kraayvanger
3e Cat. Nr. 616 Basset Hound Idyllic Ian v. Grunsven Eig.: R. Versluis

                                               

Alle uitslagen in PDF rasgroep 6

Rasgroep 7

1e Cat. Nr. 680 Bracco Italiano Nestore Savio du Clos Petites Vignes Eig.: S. Weber
2e Cat. Nr. 721 Engelse Setter Ravensett Make Me Smile Eig.: M. Vlasblom
3e Cat. Nr. 672 Weimaraner, korthaar Wiske v.d. Tuindershof Eig.: S.C. Verheugt-Meijer

                                               

Alle uitslagen in PDF rasgroep 7

Rasgroep 8

1e Cat. Nr. 773 Labrador Retriever Wahnahnish Tosca Eig.: P. Candel
2e Cat. Nr. 849 Cão de Agua Português Marinella’s Live For The… Applause Eig.: I. Griffioen-v. Beek
3e Cat. Nr. 798 Engelse Cocker Spaniel Jack Frost of Kristel’s Cottage Eig.: K. Blankespoor

                                               

Alle uitslagen in PDF rasgroep 8

Rasgroep 9

1e Cat. Nr. 882 Grote Poedel, grijs-abrikoos-rood Kelsey of Didi’s Dream Eig.: D. v. Dorst
2e Cat. Nr. 919 Lhasa Apso Vivaldi v.d. Pacific Paradise Eig.: J.M. Geraerts
3e Cat. Nr. 970 Chihuahua, langhaar Little Superstars U Know U Want Me Eig.: K. v. Kol

                                               

Alle uitslagen in PDF rasgroep 9

Rasgroep 10

1e Cat. Nr. 1047 Greyhound Ina’s Fashion Deluxe Eig.: I. Koulermou
2e Cat. Nr. 1050 Whippet Boxing Helena’s The Gift Eig.: B. Scheerens
3e Cat. Nr. 1041 Ierse Wolfshond Galeifs Return of Shengail Eig.: H. Bosman

                                               

Alle uitslagen in PDF rasgroep 10

Nationaal erkende rassen

1e Cat. Nr. 1076 American Hairless Terrier Wanillka Punto Valentino Wig.: A. v.d. Meijden

Alle uitslagen in PDF rasgroep 11 (nrerk)

Nederlandse rassen

1e Cat. Nr. 826 Nederlandse Kooikerhondje Qunakc’s Favor Lightning McQueen Eig.: A. Straaijer
2e Cat. Nr. 702 Drentsche Patrijshond Tèo Eig.: G. Paardekooper (helaas geen foto)
3e Cat. Nr. 138 Nederlandse Schapendoes Mischief in Motion’s Lili Eig.: K. Bakker