Zondag/Sunday 28-08-2022

Best in Show

Cat. Nr. 512 Samojeed Imperiya Sibiri Salvador Alende Eig.: T. v.d. Elst

 

Reserve Best in Show

Cat. Nr. 678 Bracco Italiano Nestore Savio du Clos Petites Vignes Eig.: S. Weber

 

3e BIS

Cat. Nr. 71 Old English Sheepdog Rock Me Amadeus aus dem Elbe-Urstromtal, Eig.: C. Loest

 

Koppels
1e plaats Bichon Frisé’s van I. Frenk-Kleton
2e plaats Middenslag Poedels, grijs-abrikoos-rood van K. Watson-Todd
3e plaats Shiba’s van N. Burgwal

                                               

 

Jongste Puppyklas

1e plaats Cat. Nr. 842 Amerikaanse Cocker Spaniel Colorfull’s Easter Monday, Eig.: B. v. Zanten
2e plaats Cat Nr. 876 Havanezer Zenzi Gyvybes Angelas, Eig.: J. v.d. Vondervoort
3e plaats Cat. Nr. 526 Siberian Husky Mysterious Moon Highlights of Lunar Heart , Eig.: O. de Graaff

                                               

 

Puppyklas

1e plaats Cat. Nr. 646 Dalmatische Hond Puntinato Ballante Valentine’s Velvet Victory, Eig.: S. v.d. Elsen
2e plaats 513 Samojeed Sugar Girl van ‘t Huis te Woude, Eig.: T. v.d. Elst
3e plaats 100 Welsh Corgi Cardigan Carddicted Return To Sender, Eig.: R. Dijkhorst-Noij

                                               

 

Veteranen

1e plaats Cat. Nr. 656 Dalmatische Hond Flight In Time Famous Fiona, Eig.: T. Yli-Sassi
2e plaats Cat. Nr. 822 Engelse Springer Spaniel Diesel v.h. Veense Springertje, Eig.: W. v.d. Brink-Anbeek
3e plaats Cat. Nr. 25 Briard Enrico Toffee Topaz Dilorini, Eig.: B. Dadej

                                               

1 U Veteranenklas voor Veteranenkampioen in PDF

1 U Jeugdklas voor jeugdkampioenschap in PDF

 

Rasgroep 1

1e plaats Cat. 71 Old English Sheepdog Rock Me Amadeus aus dem Elbe-Urstromtal, Eig.: C. Loest
2e plaats Cat. 43 Bearded Collie Bloody Luxury Qlassy Lady Eig.: F. Westerbaan-v.d. Meij
3e plaats Cat. 147 Bouvier des Flandres Nike-Xena v.d. Vanenblikhoeve Eig.: H. Bruintjes-Schaap

                                               

Rasgroep 1 alle uitslagen in PDF

 

Rasgroep 2

1e plaats Cat. Nr. 219 Boxer Land of Freedom’s Jess I Am Eig.: D. v. Wijngaarden
2e plaats Cat. Nr. 181 Middenslag Schnauzer, peper en zout Viva Estrella Duchess Eig.: A. Kulibaba
3e plaats Cat. Nr. 290 Leonberger Rosaceae Oreocereus Eig.: H. v. Lobenstein

                                               

Rasgroep 2 alle uitslagen in PDF

 

Rasgroep 3

1e plaats Cat. Nr. 326 Airedale Terrier Into The Future of Malton Eig.: M. Bouma
2e plaats Cat. Nr. 409 Bull Terrier Chacoriki She’s Got The Look Eig.: I. v. Goethem
3e plaats Cat. Nr. 348 Kerry Blue Terrier Fame and Glory v. Daelenbroek Eig.: D. Schouw-v. Nispen

                                               

Rasgroep 3 alle uitslaaen in PDF

 

Rasgroep 4

1e plaats Cat. Nr. 481 Dwergdashond, ruwhaar Hairy Potter Vitoraz Eig.: M.A. Wildeboer
2e plaats Cat. Nr. 440 Dashond, langhaar Bakboord v.d. Hoefstal Eig.: K. Versluis
3e plaats Cat. Nr. 472 Dwergdashond, korthaar Tora Zagubione Marzenia Eig.: S. Oudshoorn

                                               

Rasgroep 4 alle uitslagen in PDF

 

Rasgroep 5

1e plaats Cat. Nr. 512 Samojeed Imperiya Sibiri Salvador Alende Eig.: T. v.d. Elst
2e plaats Cat. Nr. 596 Pharaohond Bazinga Ice Ice Baby Eig.: C.J.G. Jenniskens-v. Gerven
3e plaats Cat. Nr. 563 Thai Bangkaew Dog Roy Hill Splash The Cash Eig.: S. v.d. Zwan

                                               

Rasgroep 5 alle uitslagen in PDF

 

Rasgroep 6

1e plaats Cat. Nr. 615 Grand Basset griffon vendéen Snowball v. Tum-Tum’s Vriendjes Eig.: A. Huikeshoven
2e plaats Cat. Nr. 666 Rhodesian Ridgeback Onyesha A Summer Night Dream Puck Eig.: M. Geel
3e plaats Cat. Nr. 638 Bayrischer Gebirgsschweisshund Duusernes Mandarin Mae Eig.: M.J. Lammerts

                                               

Rasgroep 6 alle uitslagen in PDF

 

Rasgroep 7

1e plaats 678 Bracco Italiano Nestore Savio du Clos Petites Vignes Eig.: S. Weber
2e plaats 696 Vizsla Korthaar Green Valley Stars Flower Power Eig.: J. Derksen
3e plaats 715 Engelse Setter Silver Fog Freestyle Eig.: E. Pluhár

                                               

Rasgroep 7 alle uitslagen in PDF

 

Rasgroep 8

1e plaats Cat. Nr. 804 Engelse Cocker Spaniel Up To Date Nickel and Dimes Eig.: G. v. Empel
2e plaats Cat. Nr. 865 Cão de Agua Português Seaworthy’s Baby It’s You Eig.: I. Griffioen-v. Beek
3e plaats Cat. Nr. 838 Nederlandse Kooikerhondje Qunakc’s Favor Lightning McQueen Eig.: A. Straaijer

                                               

Rasgroep 8 alle uitslagen in PDF

 

Rasgroep 9

1e plaats Cat. Nr. 933 Lhasa Apso Vivaldi v.d. Pacific Paradise Eig.: J.M. Geraerts
2e plaats Cat. Nr. 911 Toypoedel Shirley’s Pearls Bane Eig.: S. v. Schie
3e plaats Cat. Nr. 997 Pekingees Buddha’s Pride Never Expected Eig.: R. Hermans

                                               

Rasgroep 9 alle uitslagen in PDF

 

Rasgroep 10

1e plaats Cat. Nr. 1053 Greyhound Ina’s Fashion Deluxe Eig.: I. Koulermou
2e plaats Cat. Nr. 1057 Whippet Crème Anglaise’s Route Sixtysix Eig.: P. v. Oosten
3e plaats Cat. Nr. 1067 Italiaans Windhondje Redcomet Rock and Roll Eig.: L. Sahuleka

                                               

Rasgroep 10 alle uitslagen in PDF

 

Beste van de Nationaal erkende rassen

1e plaats Cat.Nr. 1071 Vostochno Evropeyskaya Ovcharka Boss Eig.: B. Verboom (geen foto)

Nationaal erkende rassen alle uitslagen in PDF

 

Beste van de Nederlandse Rassen

1e plaats Cat. Nr. 838 Nederlandse Kooikerhondje Qunakc’s Favor Lightning McQueen, Eig.: A. Straaijer
2e plaats Cat. Nr. 116 Hollandse Herdershond, korthaar Norah Laja v. Stavast, Eig.: C.P.R. Ilmer-Maurer
3e plaats Cat. Nr. 117 Hollandse Herdershond, ruwhaar Jip v.d. Zilverstroom, Eig.: M.N. Pabon